Tutaj luksusem jest maksymalnie bliski kontakt z naturą w wygodnych warunkach, cisza i spokój.

Najbliżej natury, jak się da, komfortowo, luksusowo i ekologicznie. Tak właśnie można określić coraz popularniejszą w Polsce i na świecie formę nocowania pod namiotem, czyli glamping. Nazwa ta powstała z połączenia dwóch angielskich słów, takich jak glamour i camping.

Ktoś, kto wiele już w życiu widział, wiele miejsc odwiedził, zaczyna doceniać te najbardziej proste formy, które są ciekawe same w sobie. Ludzie dopiero dojrzewają do tego, że w tak prostych rzeczach jest największa frajda.

Glamping to obecnie najmodniejsza i najciekawsza propozycja spędzania wolnego czasu. Kontakt z naturą, leżący u podstaw takiej formy wypoczynku pozwala się odpowiednio zrelaksować i zregenerować w naszych coraz intensywniejszych czasach.

Glamping to coś dla aktywnych ludzi, którzy nie chcąc rezygnować z komfortu pokoju hotelowego, a chętnie spędzą czas w otoczeniu natury. To ogólnoświatowy trend i sposób na wypoczynek, który podkreśla nasz styl życia. Jeżeli lubisz kontakt z naturą i śpiew ptaków o poranku, a twoje dziecko uwielbia być o krok od przygody to być może właśnie ta forma wypoczynku jest właśnie dla Ciebie.

Zmienił się sposób podróżowania. Wiele osób nie chce już ogólnych, uniwersalnych wakacji, a chce zgłębiać regionalne warunki i zanurzyć się w lokalnej kulturze. Nie chce być tylko świadkami natury - chce w niej żyć.

Dlatego zapraszamy Cię w wyjątkowe miejsce jakim jest nasz kompleks 5 luksusowych namiotów, położonych tuż nad jeziorem. Więcej w naszej ofercie.

Nowy Probark
+48 664 347 026
Mazurskie Chatki © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.